Regulamin przekazywania informacji drogą e-mail

Logo BIP
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: mapa serwisu
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
Cofnij


Regulamin przekazywania informacji drogą e-mail

REGULAMIN PRZEKAZYWANIA INFORMACJI DROGĄ E-MAIL

  1. W razie zmiany numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail zobowiązuję się do pisemnego lub telefonicznego powiadomienia Spółkę o nowym numerze bądź adresie e-mail.
  2. Przyjmuję do wiadomości, że Średzka Woda nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w działaniu systemu wynikłe z winy operatora telefonii komórkowej, za pośrednictwem którego komunikaty SMS są wysyłane.
  3. Przyjmuję do wiadomości, że wszelkie treści przekazywane za pośrednictwem komunikatów SMS oraz e-mail mają wyłączanie charakter informacyjny i nie wywołują skutków prawnych, dla osiągnięcia których przepisy prawa wymagają zachowania formy pisemnej.
  4. Zastrzegam sobie prawo wycofania niniejszego oświadczenia, w wyniku czego Średzka Woda Sp. z o.o. utraci prawo do przesyłania informacji SMS i/ lub wiadomości e-mail na mój numer telefonu i/ lub adres e-mail począwszy od siódmego dnia po otrzymaniu pisemnego zawiadomienia o wycofaniu niniejszego oświadczenia. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza drogą mailową na adres: sredzka_woda@srodaslaska.pl lub pocztą na adres: Średzka Woda Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 43, 55-300 Środa Śląska.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Dariusz Łącki (2023-03-17 15:20:25)
Liczba odwiedzin: 1137

Stopka

Zamknij