Regulamin przekazywania informacji drogą e-mail

Logo BIP
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: mapa serwisu
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
Cofnij


Regulamin przekazywania informacji drogą e-mail

  1. W razie zmiany numeru telefonu komórkowego lub adresu e-mail zobowiązuję się do pisemnego lub telefonicznego powiadomienia Średzką Wodę Sp. z o.o. 55-300 Środa Śląska ul. Sikorskiego 43o nowym numerze bądź adresie e-mail.
  2. Przyjmuję do wiadomości, że Średzka Woda Sp. z o.o. w Środzie Śląskiej ul. Sikorskiego 43nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w działaniu systemu wynikłe z winy operatora telefonii komórkowej ,za pośrednictwem którego komunikaty SMS są wysyłane.
  3. Przyjmuję do wiadomości, że wszelkie treści przekazywane za pośrednictwem komunikatów SMS oraz e-mail mają wyłączanie charakter informacyjny i nie wywołują skutków prawnych, dla osiągnięcia których przepisy prawa wymagają zachowania formy pisemnej.
  4. Zastrzegam sobie prawo wycofania niniejszego oświadczenia, w wyniku czego Średzka Woda Sp. z o.o. 55-300 Środa Śląska ul. Sikorskiego 43 utraci prawo do przesyłania informacji SMS i/lub wiadomości email na mój numer telefonu i/lub adres e-mail począwszy od siódmego dnia po otrzymaniu pisemnego zawiadomienia o wycofaniu niniejszego oświadczenia. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza drogą mailową na adres: sredzka_woda@srodaslaska.pl lub pocztą na adres: Średzka Woda Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 43, 55-300 Środa Śląska
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Dariusz Łącki (2023-03-17 15:20:25)
Liczba odwiedzin: 632

Stopka

Zamknij